Опис послуги

Код
30-01
Назва
Надання висновку щодо відчуження або передачі пам'яток місцевого значення їх власниками чи уповноваженими ними органами іншим особам у володіння, користування або управління
Суб'єкт надання
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

Особа подає:

1. Заява

2. Документ, який засвідчує особу одержувача або уповноважену ним особу (паспорт громадянина України та облікова картка платника податків (ідентифікаційний код).

3. У разі звернення уповноваженого представника – оригінал або засвідчена суб’єктом звернення копія доручення, що посвідчує повноваження цієї особи, та копія її паспорту.

4. Технічний паспорт приміщення.

5.Копії документів, що підтверджують право власності або користування на будівлю (її частину) пам’ятки.

6. Попередня згода про укладання в майбутньому охоронного договору на пам’ятку (її частину) з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам’ятки (її частини), робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці (її частини), з метою утримання її в належному стані або проект договору про передачу пам’ятки (її частини) у володіння, користування, чи управління, істотною умовою якого повинно бути забезпечення особою, якій передається пам’ятка (її частини), збереження пам’ятки.

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП