Опис послуги

Код
08-01
Назва
Реєстрація місця проживання/зміна реєстрації місця проживання
Строк надання
1 день
Платність послуги
Інформаційна картка

Необхідні документи

Реєстрація місця проживання:

  1. Заява встановленого зразка або заповнюється в електронному вигляді на Порталі Дія.
  2. Документ, до якого вносяться відомості про місце проживання.
  3. Свідоцтво про народження (для осіб, що не досягли 16-річного віку).
  4. Квитанція про сплату адміністративного збору або роздруковану квитанцію з використанням програмного продукту «check» або інформацію (реквізити платежу) про сплату адміністративного збору в будь-якій формі (у разі реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір стягується лише за одну послугу).
  5. Документи, що підтверджують: право на проживання в житлі.
  6. Документи, що підтверджують проходження служби у військовій частині, адреса якої зазначається під час реєстрацї (для військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби).
  7. Військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку)
  8. Документи, що підтверджують право на перебування або взяття на облік у спеціалізованій установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту особи (для осіб, які перебувають на обліку у цих установах або закладах).
  9. Письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника (у разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов’язань).
  10. Заява про зняття з реєстрації місця проживання особи (у разі здійснення реєстрації місця проживанння одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання)
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП