Опис послуги

Код
10-03
Назва
Заборона вчинення реєстраційних дій
Строк надання
1 день
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

Для державної реєстрації заборони вчинення реєстраційних дій подаються:

  1. Рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили / заява власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна.
  2. Під час формування та реєстрації заяви державний реєстратор, уповноважена особа встановлює особу заявника.
  3. Встановлення особи здійснюється за паспортом громадянина України або за іншим документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, передбаченим Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».
  4. Особа іноземця та особа без громадянства встановлюються за паспортним документом іноземця.
  5. У разі подання заяви уповноваженою на те особою державний реєстратор, уповноважена особа перевіряє обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.
  6. Обсяг повноважень особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи, перевіряється на підставі відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, за допомогою порталу електронних сервісів.

Бланки заяв

    ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
    Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП