До уваги замовників послуг, що чекають на видачу біометричних документів!


На жаль з 24.02.2022 всі єдині та державні реєстри лишаються вимкненими, у тому числі і реєстр Державної міграційної служби України, за допомогою якого відбувається оформлення та видача біометричних документів.
Так, процедура видачі біометричних паспортів відбувається за допомогою зазначеного реєстру через ідентифікацію власника документа шляхом сканування відбитків пальців або ідентифікації за обличчям, після чого в реєстрі присвоюється статус «виданий», тобто придатний для подальшого використання.
На сьогоднішній день в Центрі надання адміністративних послуг м.Покровськ не виданими лишається близько 170 паспортних документів громадян України, а провести вищезазначену процедуру, нажаль, неможливо.
Розуміючи всю критичність ситуації прийнято рішення щодо видачі готових документів їх заявникам. Отримати їх можливо 02.03.2022 в приміщенні Центру у адміністратора ЦНАП за адресою м-н Гірник, буд.1. Але звертаємо вашу увагу, що отриманий у цей день паспорт – лише документ, що посвідчує особу! Для подальшого повноцінного користування своїм біометричним документом, після стабілізації ситуації в країні та поновлення роботи реєстрів, вам необхідно буде знову звернутися до ЦНАП для його активування!