ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ АБО ЗРУЙНОВАНЕ ВЛАСНЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО


ЦНАП М.ПОКРОВСЬК РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ АБО ЗРУЙНОВАНЕ ВЛАСНЕ НЕРУХОМЕ МАЙНО ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВОЇ АГРЕСІЇ російської федерації


Якщо ви власник житлового будинку, квартири чи іншого житлового приміщення, і його пошкодили чи зруйнували через повномасштабне вторгнення рф в Україну, подавайте заяву у ЦНАП м.Покровськ або самостійно через  портал/застосунок «Дія».
Звернутися у ЦНАП для реєстрації відповідного повідомлення можуть власники нерухомого майна, яке знаходиться у будь-якому населеному пункті на всій території України.
ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ?
 паспорт, ідентифікаційний код (РНОКПП);
 контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти ОБОВ'ЯЗКОВО).
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ЗАЯВНИКУ?
 адресу пошкодженого або зруйнованого майна:
 тип пошкодженого або зруйнованого майна;
 загальну площу;
 стан збитків;
 інформацію про те, що нерухоме майно є об'єктом культурної спадщини;
 форму власності;
 дату та орієнтований час настання події.
Інформація фіксується для експертів та комісії, які згодом будуть проводити оцінку житла. Результатом подання заяви є лист на електронну пошту заявника з роз’ясненнями подальших кроків.
Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.
Нагадуємо, що приймання замовників послуг у ЦНАП м. Покровськ з усіх питань, окрім державної реєстрації бізнесу та нерухомості, здійснюється за адресою: м. Покровськ, м-н Гірник, буд.1.
Отримати інформацію щодо переліку необхідних документів, порядком та способом їх подання можна у відповідних інформаційних картках на сайті ЦНАП e-cnap.pokrovsk-rada.gov.ua або зателефонувавши за телефонами (066) 469-16-27, (099) 415-46-92.