ВИТЯГ З ДЗК ВІДТЕПЕР МОЖЛИВО ОТРИМАТИ В ЦНАП М.ПОКРОВЬК ОДРАЗУ БЕЗ ЗАЙВИХ ОЧІКУВАНЬЗамовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку є топ-послугою, яка необхідна для вчинення операцій з землею.
Ми раді повідомити, що нещодавно адміністратори Центру надання адміністративних послуг отримали доступи до відомчої системи Держгеокадастру, тож витяг з Державного земельного кадастру заявник може отримати у день звернення. Його видача займає близько 15 хвилин.
Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, та ін. щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
Витяг з земельного кадастру підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.
Замовити та отримати витяг з ДЗК ви можете у Центрі надання адміністративних послуг (м. Покровськ, м-н Гірник, буд.1), за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника/власників у реєстрі, або онлайн, через електронні сервіси ДЗК «Публічна кадастрова карта». Процедура видачі регулюється Законом України «Про Державний земельний кадастр», який передбачає надання Витягу з кадастру за умови оплати адміністративного збору та відповідно до поданої заяви встановленого зразка.
Відповідно до п. 17 Постанови КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051, Витяг з Державного земельного кадастру для оформлення права на спадщину є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі,
За отриманням більш детальної інформації або наданням консультації, звертайтесь безпосередньо до ЦНАПу, або зателефонуйте за тел.: (066) 469-16-27, (099) 415-46-92.
Чекаємо на всіх охочих!